• Taze
Ayak tırnağı Makası Taşınabilir manikür seti Tırnak Makası Seti Dekorasyon Ayak Bakımı Güzellik Seti PU moda Çanta ile Tırnak makası

Ayak tırnağı Makası Taşınabilir manikür seti Tırnak Makası Seti Dekorasyon Ayak Bakımı Güzellik Seti PU moda Çanta ile Tırnak makası

₺ 129.60

Manikür seti çok taşınabilir, manikür aksesuarlarını çantaya koyabilirsiniz ve gerektiğinde kolayca açılabilir.Erkekler, kadınlar, kızlar, erkekler ve yaşlılar dahil olmak üzere her türlü tırnak ve süs için uygundur.Tırnak makası seti, keskin ve güçlü, yüksek kaliteli beyaz çelikten yapılmıştır.Dayanıklı olurken mükemmel performans sağlar.Güzel hazırlanmış bir manikür seti; ayak, el ve yüz bakımı için mükemmeldir.Manikür, pedikür, kaş düzeltme, akne giderme, pul pul dökülme vb.hepsi bir sette yapılır.Tırnak seti, açılabilen taşınabilir bir PU deri kılıf ile donatılmıştır easily.It ayrıca çok hafiftir, böylece her gün çantanızda yanınızda taşıyabilir veya seyahat ederken yanınıza alabilirsiniz.Manikür seti çok taşınabilir, manikür aksesuarlarını çantaya koyabilirsiniz ve gerektiğinde kolayca açılabilir.Erkekler, kadınlar, kızlar, erkekler ve yaşlılar dahil olmak üzere her türlü tırnak ve süs için uygundur.Tırnak makası seti, keskin ve güçlü, yüksek kaliteli beyaz çelikten yapılmıştır.Dayanıklı olurken mükemmel performans sağlar.Güzel hazırlanmış bir manikür seti; ayak, el ve yüz bakımı için mükemmeldir.Manikür, pedikür, kaş düzeltme, akne giderme, pul pul dökülme vb.hepsi bir sette yapılır.Tırnak seti, açılabilen taşınabilir bir PU deri kılıf ile donatılmıştır easily.It ayrıca çok hafiftir, böylece her gün çantanızda yanınızda taşıyabilir veya seyahat ederken yanınıza alabilirsiniz.Yer kaplamadan her zaman ve her yerde taşınabilen ve akraba ve arkadaşlar için iyi bir hediye olan zarif kişisel manikür ve pedikür seti.Ürün adı : tırnak makası setiürün malzemesi : beyaz çelikşartname : 8 parçalı set, 10 parçalı settırnak makası seti renk : gümüş Kalabalık için uygun : yetişkinler/yaşlılaripuçları : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, bazı küçük hatalar oluşabilir, lütfen gerçek ürüne bakın, teşekkür ederim.2. Farklı çekim açıları ve ışık nedeniyle, hafif renk sapmaları oluşabilir, lütfen anlayın.3. Ürünü temizlerken, lütfen ürünü zamanında su ve yumuşak bir bezle silin ve kurulayın.4. Lütfen bu ürünün parmaklarınızı çizmesinin kolay olduğunu unutmayın, lütfen çocukların erişemeyeceği bir yere koyun, teşekkür ederim.5. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşmaya ve geri bildirime hoş geldiniz.7. Bu dükkanda başka ürünler var, tekrar ziyaret edebilirsiniz!.

Karakterislikler

8-piece set, 10-piece set:
Nail clipper kit color:
silver
Suitable for the crowd:
adults/elderly
Tips:
1. Due to manual measurement, some small errors may occur, please refer to the actual product, thank you.:
2. Due to the different shooting angles and light, slight chromatic aberration may occur, please understand.:
3. Please note that when cleaning the product, please wipe the product with water and a soft cloth in time and wipe it dry.:
4. Please note that this product is easy to scratch your fingers, please place it in a place out of reach of children, thank you.:
5. If you find any problems with our products, please feel free to contact us via email, we will solve the problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback so that we can provide you with better products and services.:
7. There are other products in this shop, you are welcome to visit again! :

Ayrıca beğenebilirsiniz