• Taze
Blanc Doux Oligo Hyaluronik Asit 5000 Toner-6.76 fl.oz. pamuklu Pedler + Oligo Hyaluronik Asit Sakinleştirici Krem 1.69 fl ile. oz.

Blanc Doux Oligo Hyaluronik Asit 5000 Toner-6.76 fl.oz. pamuklu Pedler + Oligo Hyaluronik Asit Sakinleştirici Krem 1.69 fl ile. oz.

₺ 67.98

GÜN BOYU NEMLENDİRME : Blanc Doux nemlendirici yüz toneri, tahriş edici olmayan, alkolsüz doğal içeriklerle formüle edilmiştir ve tüm gün ve gece boyunca nemlendirme sağlar.Yüz toniği, cildin nemlenmesini ve sağlıklı olmasını sağlamaya yardımcı olur.Nemlendirici formül, gözenekleri tıkamadan veya ağırlaştırmadan saniyeler içinde cilt tabakasından derinlemesine emilecektir feeling.AS İPEKSİ PÜRÜZSÜZ ve bebeğin cildi KADAR YUMUŞAK : Blanc Doux nemlendirici yapay koku, hipoalerjenik ve komedojenik içermez.Yüz toniği kuru, hassas, normal ve akne eğilimli, yaşlanan, yağlı ve normal cilde sahip kadınlar, erkekler ve çocuklar için uygundur.Yüz toniği nemlendirici tıraştan sonra kullanılabilir ve kışın kurulukla savaşmak için idealdir.Yüz toniği cildi bebeğin cildi kadar pürüzsüz ve yumuşak bırakır ve daha geniş cilt tipi yelpazesi için çalışır.HYALURONİK ASİT : Nemi çekerek ve tutarak cilt hücrelerinin alt tabakasından derinlemesine nemlendirir.Hyaluronik asit formülü, cildi tahriş ve kirden koruyan nemlendirici bir tabaka oluşturur.Nemlendirici yüz toneri cildi derinlemesine nemlendirerek hücre yenilenmesini ve kolaj üretimini uyararak genç bir ışıltı ortaya çıkarır.Yaşlanma belirtileri ince çizgiler ve geçmişte kalacak!Hyaluronik asit toneri genel cilt sağlığını iyileştirir.Bu, çok daha iyi emilim için cildi düşük molekül ağırlıklı (5.000 Da) nemlendiren ULTRA nemlendirici bir yüz toneridir.ÜCRETSİZ pamuklu PED mendilleri : Nemlendirici, uygulamak için kullanılabilecek bir Credithink pamuklu ped ile birlikte gelir. toner.It emilimi artırır ve cilt yüzeyindeki kiri giderir.Ama aynı zamanda Cilde Yüzeysel nemlendirme hiç de fena değil - cildin sağlıklı kalmasını sağlamanın bir parçası olarak önemli olduğuna inanıyoruz.Bununla birlikte, cildin iyice nemlenmesini sağlamak da aynı derecede önemlidir, bu da cildin daha derin bölgeleri anlamına gelir.Bu konuda çok fazla destek, sürecin doğal bir parçası olarak vücudun içinden gelirken, ek dış destek, cildin çok ihtiyaç duyulan nemlendirmeyle beslenmesinde çok faydalı olabilir.Yukarıdaki şekil, Blanc Doux Tonerinin kullanımından önce ve sonra bir cilt örneğinin nasıl göründüğünü göstermektedir.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz