• Taze
YUESFZ Bakır Sac folyo Bakır Sac %99.9 Cu Folyo Levha Proje Çeşitleri Dayanıklı 0. 5mmx40mmx1m Pirinç Levha Bakır Levha

YUESFZ Bakır Sac folyo Bakır Sac %99.9 Cu Folyo Levha Proje Çeşitleri Dayanıklı 0. 5mmx40mmx1m Pirinç Levha Bakır Levha

₺ 2.67

100 ve Yüksek kalite.Pürüzsüz yüzey, düşük oksijen içeriği.Yüksek saflıkta, iyi organizasyon.Sert, güçlü.Kaynak ve lehimleme için harika.Kullanımda dayanıklıdır.Esnek, mükemmel yoğunluk, ısı iletkenliği, iyi iletkenlik ve.İletken, termal ve kaynak için kullanılabilir.Gözeneksiz, trahom, gevşek.Yüzey hassasiyetinin elektrik yüksek erozyonu, ısıl işlem süreci, elektrotun hiçbir direction.It iyi vardır machinability.It kolay lehimleme ve kaynak ve korozyona karşı dirençlidir, ancak korozyon çatlaması üretmesi kolaydır.Geniş kullanım yelpazesi, her türlü aksesuar veya sanat eserini yapabilir.Kırmızı bakır %99,9'dur copper.It sünekliği, iyi elektriksel iletkenliği, termal iletkenliği tam olarak göstermiştir.Bakır,tellerin,kabloların,fırçaların, kıvılcımların, elektrikli ve termal ekipmanların, kimya endüstrisinin ve diğer endüstrilerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.Şartname : Ürün boyutu( G x L) : 40mm x 1 m/1.57x39. 4 inch Thickness : 0.5 mm / 0.02 inç Bakır saflık : 99.9 % Malzeme : Bakır Işleme yöntemleri : Lazer makinesi, CNC bilgisayar gong, oyma makinesi, freze makinesi Özellikleri : Ürün özellikleri : İyi mekanik özellikler, iyi huylu sıcak plastisite, yüksek mukavemetli, iyi plastisite, iyi kaynaklanabilirlik, Kullanır : geniş bir kullanım yelpazesi, su deposu kayışları,su temini ve drenaj boruları,madalyalar, körükler, serpantin borular,karmaşık küçük ürünler, el sanatları, donanım parçaları,müzik aletleri vb.Paket içeriği : 1 x bakır ruloservis : Bu ürünle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Ve biz en kısa sürede sorunu çözecektir.İhtiyaçlarınızı daha iyi karşılamak için çeşitli özellikler mevcuttur.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta gönderin veya mesaj bırakın.Size en iyi tavsiyeyi ve tatmin edici satış sonrası servis deneyimini sunacağız.

Karakterislikler

Product size( W x L):
40mmx1m/1.57x39. 4 inch
Thickness:
0.5mm/0.02inch
Copper purity:
99.9%
Material:
Copper
Processing methods:
Laser machine, CNC computer gong, engraving machine, milling machine
Characteristics:
Product features:
Good mechanical properties, benign hot plasticity, high strength, good plasticity, good weldability,
Uses:
A wide range of uses, such as water tank belts, water supply and drainage pipes,medals,bellows, serpentine pipes, complex small products,handicrafts, hardware parts, musical instruments,etc.
Package Included:
1 x copper Roll:
Service:
If you have any problem with this product, please feel free to contact us. And we will solve your problem as soon as possible.:
A variety of specifications are available to better meet your needs.:
If you have any questions, please email or leave a message to us. We will provide you with the best advice and satisfactory after-sales service experience. :

Ayrıca beğenebilirsiniz