• Taze
XJJZS 12 adet / Satış Inci Üzüm Peçete Halkası Metal Peçete Düğmesi Bez Peçete Halkası Masa Masaüstü Dekorasyon (Renk: D, Boyut: 1)

XJJZS 12 adet / Satış Inci Üzüm Peçete Halkası Metal Peçete Düğmesi Bez Peçete Halkası Masa Masaüstü Dekorasyon (Renk: D, Boyut: 1)

₺ 1.33

Bu peçete halkası tutucular dayanıklı malzemeden yapılmıştır.Masayı süsleyin ve buketleri ve orta parçaları daha parlak bir şekilde geliştirin.Bu güzel peçete halkaları düğünlerde veya sadece her gün yemek için mükemmeldir!.Düğün centerpieces, masa dekorasyonunda yaygın olarak uygulanır.Diğer resmi ve gayri resmi durumlarda akşam yemeği dekorasyonu için en iyi seçim.Açıklayın : Bu peçete halkası tutucular dayanıklı malzemeden yapılmıştır.Masayı süsleyin ve buketleri ve orta parçaları daha parlak bir şekilde geliştirin.Bu güzel peçete halkaları düğünlerde veya sadece her gün yemek için mükemmeldir!Düğün centerpieces, masa dekorasyonunda yaygın olarak uygulanır.Diğer resmi ve gayri resmi durumlarda akşam yemeği dekorasyonu için en iyi seçim.Şartname : Tipi : peçete halkası Malzeme : Metalpaket içerir : 12* peçete halkaları (diğer demo ürünleri dahil değildir) Not : işık çekim ve farklı görüntüler resimdeki öğenin rengine gerçek şeyden biraz farklı neden olabilir.Izin verilen ölçüm hatası +/- 1-3cm.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!.

Karakterislikler

Type:
Napkin Ring
Material:
Metal
Package includes:
12* napkin rings (other demo products not included)
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :

Ayrıca beğenebilirsiniz