• Taze
Erkekler için Ceketler Erkek Ceketleri Erkekler Zip Up İpli Kapşonlu Kirpi Ceket Ceket (Renk: Lacivert, Boyut: XX-Large)

Erkekler için Ceketler Erkek Ceketleri Erkekler Zip Up İpli Kapşonlu Kirpi Ceket Ceket (Renk: Lacivert, Boyut: XX-Large)

₺ 341.56

Erkekler için ceketler erkek ceketleri. 【Satış sonrası】1. Satın aldıktan sonra 5-15 iş günü içinde geldi. 2. İade edilmesi kolay : İade başvurusunda bulunduktan sonra size bir iade etiketi göndereceğiz, nakliye için ödeme yapmanıza gerek yok, sadece göndermek için etiketi ekleyin, öğeyi aldıktan hemen sonra iade edeceğiz. 【KALİTE】 Mükemmel işçiliğe sahip pürüzsüz,esnek,çabuk kuruyan ve nefes alabilen yüksek kaliteli kumaş malzeme,size ipeksi bir his ve dayanıklı bir güven verir.Boyut ayrıntıları için lütfen aşağıdaki ürün açıklamasına bakın.Sipariş vermeden önce öğenin uygun olduğundan emin olmak için lütfen ölçümlerinizi kontrol edin.Erkekler için ceketler erkek ceketleri. 【Satış sonrası】1. Satın aldıktan sonra 5-15 iş günü içinde geldi. 2. İade edilmesi kolay : İade başvurusunda bulunduktan sonra size bir iade etiketi göndereceğiz, nakliye için ödeme yapmanıza gerek yok, sadece göndermek için etiketi ekleyin, öğeyi aldıktan hemen sonra iade edeceğiz. 【KALİTE】 Mükemmel işçiliğe sahip pürüzsüz,esnek,çabuk kuruyan ve nefes alabilen yüksek kaliteli kumaş malzeme,size ipeksi bir his ve dayanıklı bir güven verir.Boyut ayrıntıları için lütfen aşağıdaki ürün açıklamasına bakın.Sipariş vermeden önce öğenin uygun olduğundan emin olmak için lütfen ölçümlerinizi kontrol edin.SBüst : 47.2 inçu Zunluk : 26.4 inçomuz : 19.3 inçkollu Uzunluk : 26.8 inçomuz : 48.8 inçu Zunluk : 26.9 inçomuz : 19.7 inçkollu Uzunluk : 27.2 inçomuz : 50.4 inçu Zunluk : 27.3 inçomuz : 20.1 inçkollu Uzunluk : 27.6 inçxlbüst : 52 Uzunluk : 27.8 inçomuz : 20.5 inçkollu Uzunluk : 28 inçxxlbüst : 53.5 inçu Zunluk : 28.3 inçomuz : 20.9 inçkol Uzunluğu : 28.3 inçstil : Gündelik Renk : Turuncu, Lacivert Desen Türü : mektupdetaylar : Cep, Fermuar,İpli, Yamalı, Düğme Ön Tip : Puffer Neckline : Kapüşonlu Kol Uzunluğu : Uzun Kollu Kol Tipi : Düzenli Kol Uzunluğu : Düzenli Paket : Fermuarfit Tipi : Düzenli Fit Fabrik : Gerilmesizdolgu : %100 polyestermalzeme : kumaşkompozisyon : %100 Polyesterbakım Talimatları : Makine yıkama veya profesyonel kuru temizleyicisaha : Hayır.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz