• Taze
BAKİPACK 6 Adet Trüf Kutusu, Çikolata Kutusu, Beyaz Trüf Hediye Kutusu Ambalajı, 9'lu Plastik Tepsi, Manyetik Kapaklı 5. 7x5. 7x1.

BAKİPACK 6 Adet Trüf Kutusu, Çikolata Kutusu, Beyaz Trüf Hediye Kutusu Ambalajı, 9'lu Plastik Tepsi, Manyetik Kapaklı 5. 7x5. 7x1.

₺ 2.33

size Boyut için Perfer 9 standart boyuta kadar yer mantarı, çikolata ve şeker tutun, manyetik kapatma kapağı hediye kutularını daha premium hale getirir ve güvende tutar. ?Ölçüm : Dış : 5.7" x 5.7" x 1.3" / İç : 5.2" x 5.2" x 1.1" / PETP Tepsisi : 5.2" x 1.1", 1" x 1" x 1"ile tek yer mantarı boyutuna sığdırın. ?Dayanıklı, yüksek kaliteli SBS karton ve PETP tepsiden üretilmiştir, gıda ambalajı için FDA düzenlemelerine uygundur.Kapaklı manyetik kapaklı trüf kutuları hediyenizi daha zarif ve lüks hale getirir. ?Trüf kutuları ambalajı sadece karton kılıfları ve PETP tepsili tabanı içeriyordu, diğer içerikler dahil değildir. ?Bakipack supply 9 Yer mantarı seçeneğinize göre 4 renk seçeneği mevcuttur.İş alıcılar tarafından bizimle irtibata geçebilirsiniz daha vardır.Paket hasar görmüşse, çözmek için lütfen bizimle iletişime geçin.Teşekkür ederim : ).BAKİPACK, hediye paketleme ve fırın paketleme endüstrisindeki uzmanlardan biridir, ürün ve hediye paketleme için en iyi çözümü sunmaya çalışıyoruz ve müşterimizden daha fazla öneri ve geri bildirim almaktan çok memnunuz.Bizimle alışveriş yaparken kaliteli bir ürüne sahip olmanızı istiyoruz.Ürünümüzle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışacağız.ABD merkezli küçük bir işletmeyi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.Bu trüf hediye kutuları 4 renkte mevcuttur.Beyaz için seçenek : B08881 KLTV.Siyah için seçenek : B0887 WLFKH.Altın için seçenek : B09 B7 KTTQV.Seçeneği için Gül Altın : B09 B7 GZ17 Q.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz