• Taze
2-in-1 Karpuz Çatal Dilimleme Kesici, Paslanmaz Çelik Karpuz Çatal Dilimleme, Yaz Karpuz Kesme Artefakt Ev Kamp Mutfak Aracı (1 ADET)

2-in-1 Karpuz Çatal Dilimleme Kesici, Paslanmaz Çelik Karpuz Çatal Dilimleme, Yaz Karpuz Kesme Artefakt Ev Kamp Mutfak Aracı (1 ADET)

₺ 3.00

? [2'si 1 arada Karpuz Çatal Dilimleyici] : Bu eşsiz karpuz çatal dilimleyici kesici, karpuzu mükemmel küpler halinde kesmenize ve tabağa servis etmenize olanak tanır.Serinletici karpuz küplerinin tadını çıkarabilirsiniz. ? [Gıda sınıfı Malzeme] : Karpuz çatal dilimleme kesici, 304 paslanmaz çelik gıda sınıfı malzemeden yapılmıştır, güvenli, pürüzsüz, korozyona dayanıklı, paslanması kolay değildir ve temizlenmesi kolaydır. ? [Kullanımı Kolay] : Hafif bir itme ile kirlenmeyecek veya zarar vermeyecek bazı küçük karpuz dilimlerini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. hands.It dayanıklı ve kullanımı güvenlidir. ? [Hafif ve Taşınabilir] : Hafif ve kompakt tasarım, kullanımı, taşınmasını ve saklanmasını kolaylaştırır, ev veya açık hava kampı için mükemmeldir.Yemek için gerekli araçlar. ? [Karpuz Aracı] : Kavun parçalarını çatalla yemek çok uygundur, arkadaşlarınızı eğlendiriyor veya bir aile partisine ev sahipliği yapıyor olsanız da diğer araçları değiştirmeye gerek yoktur, bu taşınabilir karpuz yel değirmeni kesici kavun salatası, meyve tabağı vb.Yapmak için çok uygundur. 2-in-1 Karpuz Çatal Dilimleme Kesici, Paslanmaz Çelik Karpuz Çatal Dilimleme, Yaz Karpuz Kesme Eserdir için Ev Kamp Mutfak Aracı Şartname : Malzeme : Paslanmaz çelik Boyutu : Yaklaşık 26 * 3.6 cm Ağırlık : yaklaşık 75g Paket içerir : 1/2 pcs x Karpuz dilimleme ve bıçaklar Notlar : Nedeniyle aydınlatma efektleri ve çekim açıları, üründe renk sapmaları olabilir, lütfen anlayın.Manuel ölçüm nedeniyle, ürün boyutunda belirli bir hata var. 2-in-1 Karpuz Çatal Dilimleme Kesici, Paslanmaz Çelik Karpuz Çatal Dilimleme, Yaz Karpuz Kesme Eserdir için Ev Kamp Mutfak Aracı.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz