• Taze
Genel Basit Raf, Havlu Depolama Çağdaş Stil Çok Fonksiyonlu Eablack Boyalı Paslanmaz Çelik Yüksek ve Düşük Çift Kutuplu Kurulumu Kolay

Genel Basit Raf, Havlu Depolama Çağdaş Stil Çok Fonksiyonlu Eablack Boyalı Paslanmaz Çelik Yüksek ve Düşük Çift Kutuplu Kurulumu Kolay

₺ 262.00

☛Ürün kategorisi : banyo havlu askısı; malzeme : paslanmaz çelik; yüzey işleme : siyah boya; kurulum yöntemi : 6mm delikli kurulum; özellikler : yüksek ve düşük çift kutuplu; uzunluk : 40 CM, 50 CM, 60 CM;. ☛Sağlıklı ve çevre dostu malzemeler, mükemmel işçilik, neme ve neme dayanıklı, nemli ortamlarda bile sonsuza kadar dayanır. ☛Çok fonksiyonlu depolama, güçlü yük taşıma, sadece havluları saklayıp kurutmakla kalmaz, aynı zamanda banyonuza modern bir his katar. ☛Moda tasarımı, sade moda, cömert ve zarif, tüm dekorasyon stillerine uygun ve yaşam kalitesini iyileştirin. ☛Satış sonrası : Malları aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. ☛Ürün kategorisi : banyo havlu askısı; malzeme : paslanmaz çelik; yüzey işleme : siyah boya; kurulum yöntemi : 6mm delikli kurulum; özellikler : yüksek ve düşük çift kutuplu; uzunluk : 40 CM, 50 CM, 60 CM;. ☛Sağlıklı ve çevre dostu malzemeler, mükemmel işçilik, neme ve neme dayanıklı, nemli ortamlarda bile sonsuza kadar dayanır. ☛Çok fonksiyonlu depolama, güçlü yük taşıma, sadece havluları saklayıp kurutmakla kalmaz, aynı zamanda banyonuza modern bir his katar. ☛Moda tasarımı, sade moda, cömert ve zarif, tüm dekorasyon stillerine uygun ve yaşam kalitesini iyileştirin. ☛Satış sonrası : Malları aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.Küçük dükkana hoşgeldiniz size hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.Ürün kategorisi : banyo havlu askısı; Malzeme : Paslanmaz çelik; Yüzey işleme : siyah boya; Kurulum yöntemi : delikli kurulum veya çivisiz kurulum(çivisiz tutkal dahil değildir); Şartname : yüksek ve düşük çift kutuplu; Uzunluk : 40 CM, 50 CM, 60 CM;Neden havlu askımızı seçmelisiniz1. Makul duvar mesafesi, havluların duvara yapışması kolay değildir, sevgilinizden daha samimi olan havlular duvara asmayı reddeder.2. Yaratıcı görünüm tasarımı, zarif ve özlü şekil, taze renk.Sade tasarım ve aerodinamik görünüm, ev dekorasyonunuzun en önemli özelliği olacak.Lütfen dikkat : 1. Lütfen manuel ölçüm verilerinde hafif sapmaya izin verin.2. Monitör ekranındaki fark nedeniyle, gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir.3. Bu ürün içerir : havlu askısı*1. Zımba montaj aksesuar seti * 1.

Karakterislikler

high and low double pole;:
Length:
40CM, 50CM, 60CM;
Why choose our towel rack:
1. Reasonable wall distance, towels are not easy to stick to the wall, towels that are more intimate than your lover, refuse to hang on the wall.:
2. Creative appearance design, elegant and concise shape, fresh color. Simple design and streamlined appearance will become the highlight of your home decoration.:
Please note:
1. Please allow slight deviation in manual measurement data.:
2. Due to the difference in monitor display, the actual color may be slightly different from the image.:
3. This product contains:
towel rack*1. Punch mounting accessory kit*1.

Ayrıca beğenebilirsiniz