• Taze
Taşınabilir Güneş Paneli, 2 ADET 4 Volt Güneş Paneli, Elektronik Telli Polisilikon Esnek Güneş Paneli Bilim için Polisilikon Güneş

Taşınabilir Güneş Paneli, 2 ADET 4 Volt Güneş Paneli, Elektronik Telli Polisilikon Esnek Güneş Paneli Bilim için Polisilikon Güneş

₺ 106.00

Taşınabilir : Bu mini güneş PANELI,elektrik sorunu yaşamamak için küçük ve taşınabilir olan 3.0x1.0 inç boyutuna sahiptir.Güneş paneli, sıradan güneş panellerinden daha verimli ve daha hızlı olan 4 V güç çıkışı sunar.Yüksek Kaliteli Polisilikon : Bu güneş PANELI dayanıklı olan polisilikondan yapılmıştır,malzeme sıkıştırıcıdır, aşınması kolay değildir ve uzun süre kullanılabilir.Bileşenleri güzel ve güçlü, rüzgar ve kar önleyici hale getirmek için benzersiz teknoloji, güneş panellerinin hizmet ömrünü uzatır. 2 adet/bir satılık 0.2 W 4 V güneş PANELI öğrenme kartı güneş e. Enerji Dönüşümü : Güneş panelleri, güneş ışığını emen ve fotoelektrik veya fotokimyasal etkiler yoluyla doğrudan veya dolaylı olarak elektrik enerjisine dönüştüren cihazlardır.epoksi kurulu ile elektronik kablo 75 * 25 MM. DIY Akıllı Modeli : kendi powered modelleri İnşa, güneş oyuncaklar, güneş ışıkları, güneş görüntüler, ve şarj küçük DC batteries.It öğretim amacıyla kullanılabilir.Müşterilerimizin çoğu okullardan, meslektaşlarımızdan vb.Geniş Kullanım Alanları : Şarj edilebilir piller, ev aydınlatması ve çeşitli düşük güçlü ekipmanlar, bilimsel projeler, güneş enerjili su pompaları, küçük güneş sistemleri vb.İçin kullanılan bu taşınabilir güneş paneli.Şartname : Öğe türü : Güneş Panelİmalzeme : Polisilikağırlık : Yaklaşık. 17g / 0.6 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 75x25mm / 3.0x1.0ingüç : 0.2 WÇalışma akımı : 0-50 MAÇalışma gerilimi : 4 VÖzellik : Güç depolama fonksiyonlarıözellikler : şarj edilebilir piller, ev aydınlatması ve çeşitli düşük güçlü ekipmanlar, bilimsel projeler, güneş enerjili su pompaları, küçük güneş sistemleri vb.Için kullanılır.Paket listesi : 2 x güneş panelı Not : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1‑2in hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler

Item Type:
Solar Panel
Material:
Polysilicon
Weight:
Approx. 17g / 0.6oz
Product Size:
Approx. 75x25mm / 3.0x1.0in
Power:
0.2W
Working current:
0-50MA
Working voltage:
4V
Feature:
Without power storage function
Uses:
used for rechargeable batteries, home lighting and various low-power equipment, scientific projects, solar water pumps, small solar systems, etc.
Package List:
2 x Solar Panel
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Ayrıca beğenebilirsiniz