• Taze
Jeanoko el ısıtıcı, Doldurulabilir el ısıtıcı El Cep Ultralight Taşınabilir Yeniden Kullanılabilir Düşük Yakıt Tüketimi ile Kış için

Jeanoko el ısıtıcı, Doldurulabilir el ısıtıcı El Cep Ultralight Taşınabilir Yeniden Kullanılabilir Düşük Yakıt Tüketimi ile Kış için

₺ 24.18

Tasarım, soğuk havalarda herhangi bir zamanda taşınması çok uygun olan ve güçlü uygulanabilirliğe sahip zarif ve kompakttır.Yeniden kullanılabilir tasarım, açık avcılık kullanımı için çok uygundur.Yüksek kaliteli metal demirden yapılmış, düşük yakıt tüketimi, çok pratik.Kullanımı kolay, 3 parça demonte edilebilir, yakıt saklama kutusu ve kapak.Yüksek ısı çıkışı, aşırı soğuk yerlerde bile kullanılmasına izin verir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli metal demirden yapılmış, düşük yakıt tüketimi, çok pratik.2. Kullanımı kolay, 3 parça demonte edilebilir, yakıt saklama kutusu ve kapak.3. Yüksek ısı çıkışı, aşırı soğuk yerlerde bile kullanılmasına izin verir.4. Tasarım, soğuk havalarda herhangi bir zamanda taşınması çok uygun olan ve güçlü uygulanabilirliğe sahip zarif ve kompakttır.5. Yeniden kullanılabilir tasarım, açık avcılık kullanımı için çok uygundur.Şartname : Öğe türü : El ısıtıcısımalzeme : demi Rrenk : gümüşaĞırlık : Yaklaşık. 71g Yakıt içeriyor mu : Kullanım talimatları1. Önce kapağı ve brülörü çıkarın.2. Emici malzeme doyana kadar yavaşça yüksek kaliteli hafif yakıtı dökün.3. Yağı doldurduktan sonra fazla yağ varsa fazla yağı silin.Herhangi bir sıvı dökülürse, aydınlatmadan önce silin ve el ısıtıcısının dış kısmının tamamen kuru olduğundan emin olun.4. El ocağına değiştirin.Brülörde hafif bir ışık görene kadar yaklaşık 5-10 saniye boyunca bir kibrit veya çakmakla ateşleyin, ardından kapağı kapatın ve ocağı bezin içine koyun.Paket listesi : 1 x El ısıtıcısı1 x Çanta1 x Talimatnot : 1. Yanarken alev yoktur, sadece zayıf ışık vardır.Her zaman kuru tutun ve taşmayın.2. Yakıtın brülöre temas etmesine izin vermeyin.Mangalın üzerine asla yakıt dökmeyin.Bu soba hot.Do yatakta veya uyku tulumunda kullanmayın.3. Ateşlenenleri ocaktan çıkarmak istiyorsanız, lütfen kapakla birlikte dikkatlice çıkarın ve tamamen soğuduktan sonra tekrar yerine koyun.4. Yetişkin gözetimi ve rehberliği olmayan çocuklar için uygun değildir.

Karakterislikler

Item type:
 Hand Warmer
Material:
iron
Color:
silver
Weight:
Approx. 71g 
Does it contain fuel:
No
Instructions for use:
1. First remove the cover and burner.:
2. Slowly pour in high-quality light fuel until the absorbent material is saturated.:
3. After filling the oil, if there is excess oil, wipe out the excess oil. If any liquid spills, wipe it off before lighting and make sure that the outside of the hand warmer is completely dry.:
4. Change the to the hand stove. Ignite the with a match or a lighter for about 5-10 seconds until you see a faint light on the burner, then close the lid and put the stove in the cloth. :
Package List:
1 x Hand warmer:
1 x Bag:
1 x Instruction:
Note:
1. When burning, there is no flame, only faint light. Keep the dry at all times and do not overflow.:
2. Do not let the fuel touch the burner. Never pour fuel on the brazier. This stove is hot. Do not use on the bed or sleeping bag.:
3. If you want to remove the ignited from the stove, please carefully remove it with the cover, and put it back in place after the has cooled down completely.:
4. Not suitable for children without adult supervision and guidance.:

Ayrıca beğenebilirsiniz