• Taze
SQXBK Ok Dinlenme 4 ADET Plastik Okçuluk Olimpik Yay Ok Dinlenme için Yapıştırıcı ile Olimpik Yay Avcılık Okçuluk Sol El

SQXBK Ok Dinlenme 4 ADET Plastik Okçuluk Olimpik Yay Ok Dinlenme için Yapıştırıcı ile Olimpik Yay Avcılık Okçuluk Sol El

₺ 13.98

Plastik yay ve ok standı, yay sapı için özel destek sağlayabilir.Bunu yapması gerekiyor, böylece yay zarar görmeyecek ve mahkemeden sapmayacak.Kompozit yay ve ok desteğimiz, sabitlemek için kendinden yapışkanlı bir sırtlığa sahiptir arrows.It oklu anten cıvata deliğinin altında olacak şekilde yapıştırılmalıdır.Yay ve ok standı geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.Yeni başlayanlar ve deneyimli atıcılar için çok uygundur.Herhangi bir seviyede çekim yapmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır.Yay ve ok standı, mıknatıs ok standından daha uygundur ve en iyisini elde etmek için tasarlanmıştır results.It çekimi daha doğru, verimli ve kullanışlı hale getirmenize yardımcı olabilir.Yay çerçevesi yüksek mukavemetli siyah plastikten yapılmıştır.Çok dayanıklı yapısı nedeniyle normal şartlarda servis ömrü 1000 ila 2000 ok arasındadır.Şartname : Malzeme : siyah plastik, 3 M tutkal Tipi : sol el Boyut : 3x2x1.3 cm / 1.2x0.79x0.51 inç Sabitleme yöntemi : yay kafasına yakın Ambalaj miktarı : 4 adet sağ el okçuluk ok rafı Özellikler Plastik yay ve ok standı yay kolu için özel destek sağlayabilir.Bunu yapması gerekiyor, böylece yay zarar görmeyecek ve mahkemeden sapmayacak.Kompozit yay ve ok desteğimiz, sabitlemek için kendinden yapışkanlı bir sırtlığa sahiptir arrows.It oklu anten cıvata deliğinin altında olacak şekilde yapıştırılmalıdır.Yay ve ok standı geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.Yeni başlayanlar ve deneyimli atıcılar için çok uygundur.Herhangi bir seviyede çekim yapmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır.Yay ve ok standı, mıknatıs ok standından daha uygundur ve en iyisini elde etmek için tasarlanmıştır results.It çekimi daha doğru, verimli ve kullanışlı hale getirmenize yardımcı olabilir.Yay çerçevesi yüksek mukavemetli siyah plastikten yapılmıştır.Çok dayanıklı yapısı nedeniyle normal şartlarda servis ömrü 1000 ila 2000 ok arasındadır.

Karakterislikler

Material:
black plastic, 3M glue
Type:
left hand
Size:
3x2x1.3cm / 1.2x0.79x0.51inch
Fixing method:
close to the bow head
Packing quantity:
4PCS right hand archery arrow rack
Features:
Plastic bow and arrow stand can provide special support for the bow handle. She needs to do this so that the bow will not be damaged and will not deviate from the court.:
Our composite bow and arrow support has a self-adhesive backrest for fixing arrows. It should be glued so that the antenna with the arrow is under the bolt hole.:
The bow and arrow stand has a wide range of applications. Very suitable for beginners and experienced shooters. Will help you enjoy shooting at any level.:
The bow and arrow stand is more convenient than the magnet arrow stand and is designed to get the best results. It can help you make shooting more accurate, efficient and convenient.:
The bow frame is made of high-strength black plastic. Due to its very durable structure, the service life under normal conditions is 1000 to 2000 arrows. :

Ayrıca beğenebilirsiniz