• Taze
Gaosı Araçları Dört taraflı kaplayıcı paslanmaz çelik dört taraflı ıslak Film kaplama aplikatörü (50µm、100µm、150µm、200µm)

Gaosı Araçları Dört taraflı kaplayıcı paslanmaz çelik dört taraflı ıslak Film kaplama aplikatörü (50µm、100µm、150µm、200µm)

₺ 177.96

Kaplama genişliği : 80mm, Toplam uzunluk : 100mm. 4 boşluk boyutunu bir arada birleştiren esnek ve kullanımı kolay bir aplikatör unit.It ASTM D 823-25 ile tasarlanmıştır ve yüksek dereceli, korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Silindirik şekil, özellikle sert yüzeylerde ve pürüzsüz yüzeylerde mükemmel sonuçlar sağlar.Belirli bir kalınlıkta ıslak bir filmi kaplamak için numunenin, rengin veya hazırlama şablonunun gizlenme oranını ölçün.Kaplama genişliği : 80mm, Toplam uzunluk : 100mm. 4 boşluk boyutunu bir arada birleştiren esnek ve kullanımı kolay bir aplikatör unit.It ASTM D 823-25 ile tasarlanmıştır ve yüksek dereceli, korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Silindirik şekil, özellikle sert yüzeylerde ve pürüzsüz yüzeylerde mükemmel sonuçlar sağlar.Belirli bir kalınlıkta ıslak bir filmi kaplamak için numunenin, rengin veya hazırlama şablonunun gizlenme oranını ölçün.Ürün Özelliği 1.Kaplama genişliği : 80 mm, Toplam uzunluk : 100 mm 2.Tek bir ünitede 4 boşluk boyutunu birleştiren esnek ve kullanımı kolay bir aplikatör. 3.It ASTM D 823-25 ile tasarlanmıştır ve yüksek dereceli, korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 4.Silindirik şekil, özellikle sert yüzeylerde ve pürüzsüz yüzeylerde mükemmel sonuçlar sağlar. 5.Numunenin, rengin veya hazırlama şablonunun gizlenme oranını ölçerek belirli bir kalınlıkta ıslak bir filmi kaplamak için Parametreler : Kaplama genişliği : 80mm Toplam uzunluk : 100mm Malzeme : paslanmaz çelik Standartlar : ASTM D 823-25 Çalışma Adımı 1. Test cihazını düz bir yere koyun (test parçası aletten küçükse,aletin önüne yerleştirilmiş test parçasını ve aletin alt ön tarafındaki contayı ayarlayın,amaç aletin seviyesini korumaktır) 2. Bir bıçak kalemi ile,çıkıntılı kısmı yaklaşık 2-5 mm doldurun ve zımpara kağıdı ile cilalayın, kalemi alete yerleştirin, böylece test parçasıyla temas ettikten ve sabit kilitlemeden sonra doldurun(önerilir : kalem altı gon, sabit bir düzlem seçin, testten sonra, çevresel bir yüzey üç kez kullanılabilir kez) contayı çıkarmak için test sırasında 3. İki tekerleğin merkezini kavramak için başparmak ve orta parmakla, Aleti yaklaşık 1-2 cm uzağa itmek için arkadan itin (Aleti itmek için herhangi bir basınç eklemeyin).Sertliği belirleyin, çizikler için numuneye bakın, önerilen test parçaları ortalama modelleri alarak en az üç konum veya daha fazlasını yapın : NO1 : (50µm、100µm、150µm、200µm) NO2 : (100m,200µm, 300µm, 400µm) Paket içeriği : 1 x dört taraflı aplikatör seti.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz