• Taze
DC12V-30V ZVS Tesla Bobini sürücü panosu Boost Yüksek Gerilim Bobini Flyback sürücü jeneratör ısıtma modülü

DC12V-30V ZVS Tesla Bobini sürücü panosu Boost Yüksek Gerilim Bobini Flyback sürücü jeneratör ısıtma modülü

₺ 0.67

Geri Dönüş Sürücü Devresi : Ateşleme bobinini sürmek için voltaj anahtarı yok gibi bir geri dönüş sürücü devresi kullanın.Daha güçlü Aşırı Yük Kapasitesi : Düşük direnç, düşük ısı üretimi, iyi ısı dağılımı ile birlikte gelir, kararlılığı ve kullanım ömrünü büyük ölçüde artırır.Grafik ısı emici : Altta aşırı akımı önlemek için, tüm pencere kalay işlemi ekler, güçlü aşırı yük kapasitesi getirir, yüksek güç, düşük ısı, basit ve güvenilir özelliklere sahiptir. FR4 Çift katmanlı cam elyaf levha : Bu set, iyi ısı dağılımı sağlayan kaliteli grafik radyatör kullanır etkisi.Kararlılık : ZV'LER paslanmaz çelik malzemeyi geliştirdi ve üretmek için FR4 çift katmanlı cam elyaf levha kullandı.Şartname : Öğe türü : ZVS sürücü panosu Bobin Güç KaynağImalzeme : Plastik + Fiberglasmodel : ZVSUYGULAMA : Yakup'un merdiveni, Marx Jeneratörü ve diğer cihazlar için kıvılcım aralığı bobinini sürmek için yaygın olarak kullanılırgiriş voltajı : DC12-30 VGiriş Akımı : 10a'dan fazla (15 A-20 A önerilir) Paket Listesi : 1 x ZVS Sürücüsü Kartı1 x Bobin Güç KaynağInot : 1. Lütfen sürücü kartının giriş ucundaki güç kaynağının pozitif ve negatif işaretlerine dikkat edin, kartın ters yanmasını önlemek için gücü açmadan önce kontrol edin ve onaylayın2. Yanmaya neden olan sorunları veya yanlış kablolamayı önlemek için test makinesi voltajının düşük güçte 12v olması tavsiye edilir3. Sürücü kartının limit girişi DC 30v, akım 20 A'DIR, limit değerini kullanmanız önerilmez, lütfen aşırı voltaj ve aşırı akım koşullarında uzun süre çalışmayın4. Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Karakterislikler

Item Type:
ZVS Driver Board Coil Power Supply
Material:
Plastic + fiberglass
Model:
ZVS
Application:
Widely used to drive spark gap coil, for Jacob's Ladder, for Marx Generator and other devices
Input Voltage:
DC12-30V
Input Current:
More than 10A (15A-20A recommended)
Package List:
1 x ZVS Driver Board:
1 x Coil Power Supply:
Note:
1. Please pay attention to the positive and negative signs of the power supply at the input end of the driver board, check and confirm before turning on the power to prevent reverse burning of the board:
2. The test machine voltage is recommended to be a low power 12v, to prevent problems or wrong wiring causing burn‑in:
3. The limit input of the drive board is DC 30v, current 20A, it is not recommended to use the limit value, please do not run for a long time under the condition of overvoltage and overcurrent:
4. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly,and make sure you will not mind before ordering.:

Ayrıca beğenebilirsiniz