• Taze
QDY Süpürme Fırçası Baca, Kurutma Havalandırma Temizleme Fırçası, pamuk tiftiği temizleyici, Şömine Baca Fırçaları,elektrikli matkaplı

QDY Süpürme Fırçası Baca, Kurutma Havalandırma Temizleme Fırçası, pamuk tiftiği temizleyici, Şömine Baca Fırçaları,elektrikli matkaplı

₺ 159.98

Profesyonel kullanım : Bacadaki kreozot ve diğer döküntüler uygun havalandırmayı engelleyebilir ve potansiyel riskleri olabilir.Baca fırçası, bacadaki yangına neden olabilecek yağ lekelerini etkili bir şekilde çıkarabilir ve baca kullanımını daha güvenli hale getirir.Geniş uygulama : Elektrikli matkap ile kullanılabilir (elektrikli matkap pakete dahil değildir).Farklı çaplardaki metal bacalar ve tuğla bacalar için uygundur ve shapes.It bir yedek fırça kafası ve bir el fırça kafası vardır.Yüksek kaliteli malzemeler : Çubuk ve çalışma kafası, dayanıklı ve baca bacasının iç yüzeyini çizmeyecek güçlendirilmiş naylondan yapılmıştır.Rahat ve hızlı kurulum : Kullanımı ve kullanımı kolay, kapsama alanını genişletmek için birden fazla kutup bağlayın.Çubuk esnektir ve zorlu bacalardan mükemmel şekilde bükülebilir.Temizlemesi kolay : İlgili direk uzunluğunun gerçek seçimine göre, baca alttan üste doğru etkili bir şekilde temizlenebilir.Baca temizleyici fırça temiz döner süpürme sistemi Şömine kiti çubuk aracı Set ev kichen temizleme fırçasıözellik : - Farklı çap ve şekillerde metal bacalar ve tuğla bacalar için uygundur.- Karşılık gelen kutup uzunluğunun gerçek seçimine göre.- Bacayı alttan üste doğru verimli bir şekilde temizleyebilir.- Kullanışlı hızlı sökme ve montaj yapısı, kullanımı ve kullanımı kolaydır.- Borunun iç yüzeyini çizmez.- Çalışma kafası, aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlü ve kırılması kolay olmayan takviyeli polyester elyaftan yapılmıştır.Şartname : Malzeme : Polyester elyafboyutu : Polyester elyaf çubuk uzunluğu yaklaşık 410mm/16.14 inç, 610mm / 24 inçfırça kafa uzunluğu : 10 cm / 4 inçambalaj Listesi : 410mm*100mm * 6/9 /12/15 Çubuklar + 1 * Fırça Kafası + 1 * Chuck Adaptörü + 1 * Küçük Anahtar610mm * 100mm * 6/9 /12/15 Çubuklar + 1 * Fırça Kafası + 1 * Chuck Adaptörü + 1 * küçük anahtarsıcak istemi : 1. Sadece yukarıdaki liste dahil edilmiştir.Resimdeki diğer ürünler sadece nasıl kullanıldığını göstermektedir.2. Farklı ölçüm yöntemleri olarak, öğeler hakkında 1-3 cm sapma meydana gelecektir, lütfen sipariş vermeden önce sizin için uygun olduğundan emin olun.3. Çünkü farklı monitörlerde ve lamplight,resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir,gerçekten anlayışınız için teşekkür ederiz!.

Karakterislikler

Material:
Polyester fiber
Size:
Polyester fiber rod length is about 410mm/16.14 inch, 610mm/24 inch
Brush Head Length:
10 cm/4 in
Packing List:
410mm*100mm * 6/9 /12/15 Rods + 1*Brush Head + 1*Chuck Adapter + 1*Small Wrench:
610mm*100mm * 6/9 /12/15 Rods + 1*Brush Head + 1*Chuck Adapter + 1*Small Wrench:
Warm prompt:
1. Only the above list is included. The other products in the picture only show how they are used.:
2. As different measuring methods,it will occur 1-3 cm deviation about the items,please ensure that it is okay for you before ordering.:
3. Because of different monitors and lamplight,the picture may not reflect the actual color of the item,really thank you for your kind understanding! :

Ayrıca beğenebilirsiniz