• Taze
PUSOKEİ 2 Adet Tampon Topları Boğa Fındık Çinko Alaşım RC Kilo Alımı RC Asılı Kamyon Topları Fındık, eksenel SCX10, RC Araba(Altın)

PUSOKEİ 2 Adet Tampon Topları Boğa Fındık Çinko Alaşım RC Kilo Alımı RC Asılı Kamyon Topları Fındık, eksenel SCX10, RC Araba(Altın)

₺ 27.62

Simülasyon Dekorasyonu : Çinko alaşımlı tampon topları boğa somunları, model arabanızı daha çekici hale getirmek için süsleyebilir, simülasyon süslemeleri arabanızı serinletir.Artan Araba Ağırlığı : RC arabanın ağırlığını artırarak ağırlık merkezini düşürmek tırmanmaya yardımcı olur, stabiliteyi, kullanımı iyileştirir ve daha çekici hale getirir.Gerçekçilik ve Simülasyon : Gerçekçilik ve simülasyon yönleri, rc arabanızın daha serin ve daha benzersiz görünmesini sağlamak için iyi yapılmıştır.Dekorasyon parçaları : Güzel uzaktan kumandalı araba dekorasyon parçaları, rc arabanın orijinalliğini artırın ve rc arabanızı daha gerçekçi olacak şekilde dekore edin.Uygulanabilir Model : Asılı kamyon topları somunları, Traxxas, Eksenel SCX10, Redcat Gen8, CC01 vb.Gibi 1/10 evrensel RC arabalar için uygundur.Simülasyon Dekorasyonu : Çinko alaşımlı tampon topları boğa somunları, model arabanızı daha çekici hale getirmek için süsleyebilir, simülasyon süslemeleri arabanızı serinletir.Artan Araba Ağırlığı : RC arabanın ağırlığını artırarak ağırlık merkezini düşürmek tırmanmaya yardımcı olur, stabiliteyi, kullanımı iyileştirir ve daha çekici hale getirir.Gerçekçilik ve Simülasyon : Gerçekçilik ve simülasyon yönleri, rc arabanızın daha serin ve daha benzersiz görünmesini sağlamak için iyi yapılmıştır.Dekorasyon parçaları : Güzel uzaktan kumandalı araba dekorasyon parçaları, rc arabanın orijinalliğini artırın ve rc arabanızı daha gerçekçi olacak şekilde dekore edin.Uygulanabilir Model : Asılı kamyon topları somunları, Traxxas, Eksenel SCX10, Redcat Gen8, CC01 vb.Gibi 1/10 evrensel RC arabalar için uygundur.Özellik : 1. Uygulanabilir Model : Asılı kamyon topları somunları, Traxxas, Eksenel SCX10, Redcat Gen8, CC01 vb.Gibi 1/10 evrensel RC arabalar için uygundur.2. Artan Araba Ağırlığı : RC arabanın ağırlığını artırarak ağırlık merkezini düşürmek tırmanmaya yardımcı olur, stabiliteyi, kullanımı iyileştirir ve daha çekici hale getirir.3. Simülasyon Dekorasyonu : Çinko alaşımlı tampon topları boğa somunları, model arabanızı daha çekici hale getirmek için süsleyebilir, simülasyon süslemeleri arabanızı serinletir.4. Çinko Alaşımlı Malzeme : Tampon topları boğa somunları, uzun ömürlü, dayanıklı, güvenli ve çevre dostu çinko alaşımlı malzemeden yapılmıştır.5. Dekorasyon parçaları : Güzel uzaktan kumandalı araba dekorasyon parçaları, rc arabanın orijinalliğini artırın ve rc arabanızı daha gerçekçi olacak şekilde dekore edin.Şartname : Öğe Türü : Tampon Topları Boğa somunlarımalzeme : Çinko Alaşımıağırlık : Yaklaşık. 97g / 3.4 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 54x38x12mm / 2.1x1.5x0.5uygulama : 1/10 evrensel RC arabalar için uygundur (Traxxas için, eksenel SCX10 için, Redcat Gen8 için, CC01 için, vb.) Paket Listesi : 2 x Araba Kuyruk Askısı2 x Vidalar2 x Top Kafa2 x Paspayınot : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1‑3mm hataya izin verin, teşekkür ederim!2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim nesnenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.

Karakterislikler

Item Type:
 Bumper Balls Bull Nuts
Material:
Zinc Alloy
Weight:
Approx. 97g / 3.4oz
Product Size:
Approx. 54x38x12mm / 2.1x1.5x0.5in
Application:
Suitable for 1/10 Universal RC Cars (such as for Traxxas, for Axial SCX10, for Redcat Gen8, for CC01, etc.)
Package List:
2 x Car Tail Pendant:
2 x Screws:
2 x Ball Head:
2 x Spacers:
Note:
1. Due to manual measurement, please allow 1‑3mm error, thank you!:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the object. :

Ayrıca beğenebilirsiniz