• Taze
Queenbox 2 adet Dirsek Diz Demir-on Kadife Yamalar, Oval Onarım Dikiş çanta kumaşı Giyim Aksesuarı, Gri

Queenbox 2 adet Dirsek Diz Demir-on Kadife Yamalar, Oval Onarım Dikiş çanta kumaşı Giyim Aksesuarı, Gri

₺ 19.58

Giysilerde değişiklik, onarım ve dekorasyon için kullanılır.Şekiller, tasarımlar, harfler, sayılar vb. Çizmek çok kolaydır.Gerekirse tüm yamalar makasla kesilebilir, uygulanması kolaydır ve çoğu durumda dikiş gerektirmez, Giysinizin görünümünü iyileştirmek için dikiş yapılır.Giysilerinizin kullanımını uzatmak için birden fazla kumaş yamasını yamalamak için idealdir.Giysilerinizi benzersiz kılmak için desenleri tasarlayabilir, giysilerinizi yamalamak veya süslemek istediğiniz şekillerde kesebilirsiniz.Yamayı ütülerken adımları izlemeye dikkat edin ve ütü yaparken yamayı ve giysileri kuru tutun.Giysilerde değişiklik, onarım ve dekorasyon için kullanılır.Şekiller, tasarımlar, harfler, sayılar vb. Çizmek çok kolaydır.Gerekirse tüm yamalar makasla kesilebilir, uygulanması kolaydır ve çoğu durumda dikiş gerektirmez, Giysinizin görünümünü iyileştirmek için dikiş yapılır.Giysilerinizin kullanımını uzatmak için birden fazla kumaş yamasını yamalamak için idealdir.Giysilerinizi benzersiz kılmak için desenleri tasarlayabilir, giysilerinizi yamalamak veya süslemek istediğiniz şekillerde kesebilirsiniz.Yamayı ütülerken adımları izlemeye dikkat edin ve ütü yaparken yamayı ve giysileri kuru tutun.Açıklama : Bu yamalar kaliteli kumaş malzemeden yapılmıştır.Kenarları önceden delinmiş delikli yamalar, dikilmelerini kolaylaştırır.Giysilerde değişiklik, onarım ve dekorasyon için kullanılır.Şekiller, tasarımlar, harfler, sayılar vb. Çizmek çok kolaydır.Gerekirse tüm yamalar makasla kesilebilir.Uygulaması kolaydır ve çoğu durumda dikiş gerektirmez, Giysinizin görünümünü iyileştirmek için dikiş.Sabitlemek için ütüleyin, ardından elle veya makine ile dikin .Kullanım talimatları : 1. Yamanın arkasına su püskürtmek. 2. Yamayı giysinin üzerine yerleştirin. 3. Ütünün ısısını her zamanki gibi ayarlayın. 4. Yamayı nemli bir bezle örtün. 5. Yaklaşık 10 ila 20 saniye ütüleme. 6. Giysiyi ters çevirin ve kuruyana kadar ütüleyin.Şartname : Özellik : El yapımı,çevre dostu Teknikleri : İşlemeli Stil : dikmek Malzeme : Süet Fabri Renk : deve, siyah, kahverengi, kırmızı, mavi, gri Boyut (u x g) : Yaklaşık. 14x9 cm / 5.51x3. 54 inç Not : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, aldığınız gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Aydınlatma efektleri, monitörün parlaklık / kontrast ayarları vb. Nedeniyle, resimlerin renk tonunda ve gerçek öğede bazı küçük farklılıklar olabileceğini lütfen unutmayın.Paket içeriği : 2 adet Oval süet kumaş yamalar.

Karakterislikler

Feature:
Handmade,Eco-Friendly
Technics:
Embroidered
Style:
Sew-On
Material:
Suede Fabri
Color:
camel, black, brown, red, blue, grey
Size (L x W):
Approx. 14 x 9cm / 5.51 x 3.54inch
Note:
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. :
Please be reminded that due to lighting effects, monitor's brightness / contrast settings etc, there could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item. :
Package Includes:
2pcs Oval Suede Fabric Patches :

Ayrıca beğenebilirsiniz